Ankara
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00

Mühendislik Hizmetleri

Kaer Mühendislik > Mühendislik Hizmetleri

İnşaat Proje Yönetiminde yatırımcının, proje geliştiricinin ve mülk sahibinin hedefleri doğrultusunda projenin sürekli değişen parametrelerine uyum sağlayarak başarıya ulaşmasını sağlamaktayız. Mevcut iş sözleşmesi kesinleşen bir projede özenli ve zamanında etkili bir iş programı ile yetkin ve güvenilir bir saha çalışmasını uzman ekiplerimizce yönetmekteyiz. Kaer Mühendislik müşterilerinin ticari çıkarlarını koruyarak zamanında teslimat, etkin risk yönetimi, malzeme seçimi ve kalitesi, maliyet kontrolünü gerçekleştirerek projeyi stratejik hedeflere başarılı bir şekilde ulaştırır. Planlama ve tasarımdan tedarik ve inşaata, operasyon ve bakıma kadar proje uygulamalarının tamamını sizin adınıza yönetiyoruz.

Projelerin eksiksiz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasının en önemli yolu,  özenle yürütülen bir ihale süreci ve proje yönetiminden geçer.

İhale Yönetimi ve Teklif Hazırlama Hizmetlerimiz, özellikle oteller, hastaneler, endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, eğitim binaları, karma kullanımlı yatırım projeleri, A sınıfı konutlar, villa ve ofis projeleri başta olmak üzere üst yapı yatırımlarının tekliflerinin ve ihalelerinin, işveren adına ve işverenin kurum içi kaynakları ile koordineli olarak hazırlanması ve yönetilmesidir. Bu hizmet tüm teklif ve ihale hazırlama işlemlerinin mühendis personeli tarafından yürütülmesi veya işverenin kaynaklarının mühendis koordinasyon ve yönetiminde kullanılması şeklinde verilebilmektedir. İhalelerde yerel ve uluslararası katılımcıların dahli ile şeffaf ve rekabetçi bir süreç oluşturulacaktır. Teklif ve ihale çalışmalarında verdiğimiz mühendislik hizmetlerimiz şu şekildedir:

 • Malzeme, işçilik, altyüklenici ve ekipman giderlerinin ayrı ayrı belirtildiği analizli keşif özetleri,
 • Başlangıç önkoşulları ve teslim şartlarını gösterir iş programı, mobilizasyon planı, ekipman listesi,
 • Personel organizasyon şeması,
 • Detaylı şantiye genel giderleri :
  -Endirekt personel histogramı ve maliyeti
  -Tasarım organizasyon ve maliyetleri
  -Teminat giderleri
  -Sigorta giderleri
  -Mobilizasyon ve demobilizasyon giderleri
  -Test ve devreye alma giderleri
  -Diğer işletme
 • Teklifte yararlanılan alt yüklenici ve tedarikçilerin listesi,
 • Lojistik plan,
 • Yapım metodu.

Bize Ulaşın!

Mühendislik hizmetleri almak için bizimle iletişime geçin.