Ankara
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00

Kaba İnşaat

Kaer Mühendislik > Kaba İnşaat

Kaer Mühendislik, alanında uzman ve yetkin mühendis kadrosuyla en kompleks yapıların dahi betonarme inşaat işlerini bütçesinde ve zamanında teslim edecek tecrübe ve donanıma sahiptir. Modern dünyanın ve günümüzün mühendislik tecrübelerinin birikimiyle gelişen ve çeşitlenen inşaat yapım metotlarını, sorumluluğunu aldığımız projeleri hedeflerin bir adım ötesine taşımak için kullanıyoruz.

Kaba inşaat işlerini; kalıp montajı, beton dökümü ve demir montajı olarak üç ana başlıkta değerlendiriyoruz. Her bir iş kaleminin proje özelinde kendine ait dinamikleri ve sorumlulukları olduğunu biliyor ve bu sorumlulukların özenle yerine getirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Personel kadromuzu bu bilinçle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dikkatli bir şekilde oluşturduk. Kaer Mühendislik endüstriyel projeler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, eğitim binaları, karma kullanımlı yatırım projeleri, A sınıfı konutlar, villa ve ofis projeleri başta olmak üzere üst yapı yatırımlarında müşterilerimizin talepleri ve ticari çıkarları doğrultusunda kaba inşaat uygulama hizmeti vermektedir.

Personel kadromuzu uzun yıllar boyunca birlikte önemli ve büyük projeler bitirdiğimiz, işinde uzmanlaşmış tecrübeli kalıpçı ve demirci ekiplerimiz oluşturmaktadır. Kalıpçı ve demirci ekiplerimizin modern ve kaliteli işçilik tekniklerini müşterilerimize mühendislik disiplinlerimizle birlikte sunuyoruz. Çalışanlarımızla birlikte bizler bir bütünün parçalarını birleştirerek yatırımcılarımızın sorunsuz ve nitelikli proje uygulama beklentilerini; tasarım aşamasından başlayarak takip, koordine ediyor ve betonarme imalatlar için destek sağlıyoruz.

Bize Ulaşın!

Kaba inşaat işleri teklifi almak için bizimle iletişime geçin.